ISC1210ER68NK
ISC1210ER68NK Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 68NH 475MA 350 MOHM
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 0.068uH 10% 50MHz 40Q-Factor Non Magnetic 0.475A 0.35Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER68NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER68NK ISC1210ER68NK Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 0.068uH 10% 50MHz 40Q-Factor Non Magnetic 0.475A 0.35Ohm DCR 1210 T/R