Продукція > VISHAY > ISC1210ER6R8K
ISC1210ER6R8K
ISC1210ER6R8K Vishay
isc1210.pdf
Виробник: Vishay
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 6.8uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.205A 1.6Ohm DCR 1210 T/R
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER6R8K ISC1210ER6R8K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 6.8uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.205A 1.6Ohm DCR 1210 T/R
Кількість Ціна
ISC1210ER6R8K ISC1210ER6R8K Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 6.8uH 10%
Мінімальне замовлення: 6
ISC1210ER6R8K ISC1210ER6R8K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 205MA 1.6 OHM
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності