ISC1210ER820J
ISC1210ER820J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 82UH 85MA 11 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.085A 11Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER820J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER820J ISC1210ER820J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.085A 11Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
ISC1210ER820J ISC1210ER820J Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 82uh 5%