ISC1210ER8R2K
ISC1210ER8R2K Vishay / Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 8.2uH 10%
на замовлення 1980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.65Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 35MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 195 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER8R2K ISC1210ER8R2K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.65Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 35MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 195 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
ISC1210ER8R2K isc1210.pdf
ISC1210ER8R2K ISC1210ER8R2K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 8.2uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.195A 1.65Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 195 mA