Продукція > SAMTEC > ISDF-15-S-M
ISDF-15-S-M
ISDF-15-S-M Samtec
tsdf.pdf
Виробник: Samtec
Conn Housing PL 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount Black Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Headers & Wire Housings .050" Tiger Eye Discrete Wire Socket Housing.
Інші пропозиції ISDF-15-S-M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISDF-15-S-M ISDF-15-S-M Виробник : Samtec tsdf.pdf Conn Housing PL 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount Black Tube
товару немає в наявності
ISDF-15-S-M Виробник : Samtec Inc. Description: CONN INSULATOR HSG 15POS 1.27MM