Продукція > SAMTEC > ISDF-20-S-M
ISDF-20-S-M
ISDF-20-S-M Samtec
isdf-s.pdf
Виробник: Samtec
Headers & Wire Housings .050" Tiger Eye(TM) Discrete Wire Socket Housing
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN INSULATOR HSG 20POS 1.27MM, Features: Retention Latches, Packaging: Tube, Connector Type: Insulator, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.050" (1.27mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Number of Rows: 1.
Інші пропозиції ISDF-20-S-M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISDF-20-S-M ISDF-20-S-M Виробник : Samtec tsdf.pdf Conn Housing PL 20 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount Black Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності
ISDF-20-S-M Виробник : Samtec Inc. Description: CONN INSULATOR HSG 20POS 1.27MM
Features: Retention Latches
Packaging: Tube
Connector Type: Insulator
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C