Продукція > SAMTEC > ISDF-35-S-M
ISDF-35-S-M
ISDF-35-S-M Samtec
isdf.pdf
Виробник: Samtec
Conn Housing RCP 35 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount Black TIGER EYE™ Tube
Написати відгук
Description: CONN INSULATOR HSG 35POS 1.27MM, Packaging: Tube, Features: Retention Latches, Connector Type: Insulator, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 35, Pitch: 0.050" (1.27mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Number of Rows: 1.
Інші пропозиції ISDF-35-S-M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISDF-35-S-M Виробник : Samtec Inc. Description: CONN INSULATOR HSG 35POS 1.27MM
Packaging: Tube
Features: Retention Latches
Connector Type: Insulator
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 35
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C