ISZ75DP15LMATMA1
ISZ75DP15LMATMA1 Infineon Technologies
Infineon-ISZ75DP15LM-DataSheet-v02_00-EN.pdf?fileId=8ac78c8c850f4bee0185aa002bcd3702
Виробник: Infineon Technologies
MOSFETs TRENCH >=100V
на замовлення 2184 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRENCH >=100V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-PowerTDFN, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: P-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 1.13A (Ta), 5.1A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 750mOhm @ 4A, 10V, Power Dissipation (Max): 2.5W (Ta), 50W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 2V @ 543µA, Supplier Device Package: PG-TSDSON-8-26, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 150 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 30.4 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1100 pF @ 75 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISZ75DP15LMATMA1 ISZ75DP15LMATMA1 Виробник : Infineon Technologies Infineon-ISZ75DP15LM-DataSheet-v02_00-EN.pdf?fileId=8ac78c8c850f4bee0185aa002bcd3702 Description: TRENCH >=100V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-PowerTDFN
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: P-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 1.13A (Ta), 5.1A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 750mOhm @ 4A, 10V
Power Dissipation (Max): 2.5W (Ta), 50W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 2V @ 543µA
Supplier Device Package: PG-TSDSON-8-26
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 150 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 30.4 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1100 pF @ 75 V
на замовлення 212 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-PowerTDFN
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: P-Channel
Vgs(th) (Max) @ Id: 2V @ 543µA
Vgs (Max): ±20V