ITR20001/T
ITR20001/T
itr20001-t.pdf
Код товару: 163368
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Активні компоненти > Датчики
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ITR20001/T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
ITR20001/T Виробник : Everlight Electronics Co Ltd ITR20001-T.pdf Description: OPTO INTERRUPTER
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-DIP (0.100", 2.54mm)
Output Type: Phototransistor
Sensing Distance: 0.197" (5mm)
Sensing Method: Reflective
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 20 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V
Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA