IVCR2404DR
IVCR2404DR Inventchip
IVCR2405.pdf
Виробник: Inventchip
Description: GENERAL PURPOSE DRIVER, 24V, 4A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 20V
Gate Type: IGBT, MOSFET (N-Channel)
Current - Peak Output (Source, Sink): 4A, 4A
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GENERAL PURPOSE DRIVER, 24V, 4A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 20V, Input Type: Inverting, Non-Inverting, Supplier Device Package: 8-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 6ns, 6ns, Channel Type: Independent, Driven Configuration: Low-Side, Number of Drivers: 2, Gate Type: IGBT, MOSFET (N-Channel), Current - Peak Output (Source, Sink): 4A, 4A, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IVCR2404DR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IVCR2404DR IVCR2404DR Виробник : Inventchip IVCR2405.pdf Description: GENERAL PURPOSE DRIVER, 24V, 4A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 4.5V ~ 20V