Продукція > VISHAY DALE > IWAS3222CZEB190JR1
IWAS3222CZEB190JR1
IWAS3222CZEB190JR1 Vishay Dale
iwas3222czeb190jr1.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: WIRELESS CHARGE RX RECT 19.6UH 1
Tolerance: ±5%
Packaging: Tray
Inductance: 19.6µH
Size / Dimension: 1.26" L x 0.87" W x 0.12" H (32.0mm x 22.0mm x 3.0mm)
Current Rating (Amps): 1.2A
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 357mOhm
Q @ Freq: 28.5 @ 200kHz
Current - Saturation (Isat): 2.4A
на замовлення 392 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: WIRELESS CHARGE RX RECT 19.6UH 1, Tolerance: ±5%, Packaging: Tray, Inductance: 19.6µH, Size / Dimension: 1.26" L x 0.87" W x 0.12" H (32.0mm x 22.0mm x 3.0mm), Current Rating (Amps): 1.2A, Function: Receiver, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 357mOhm, Q @ Freq: 28.5 @ 200kHz, Current - Saturation (Isat): 2.4A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IWAS3222CZEB190JR1 IWAS3222CZEB190JR1 Виробник : Vishay / Dale iwas3222czeb190jr1.pdf Wireless Charging Coils 19uH 5% 2.4A Wrless Chrg Recv Coil/Shld
на замовлення 551 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IWAS3222CZEB190JR1 IWAS3222CZEB190JR1 Виробник : Vishay iwas3222czeb190jr1.pdf Wireless Charging Coils 19uH 5% 2.4A Wrless Chrg Recv Coil/Shld