Продукція > VISHAY / DALE > IWAS4832ECEB160J50
IWAS4832ECEB160J50
IWAS4832ECEB160J50 Vishay / Dale
iwas4832ec50-372447.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wireless Charging Coils Receiver 16uH 5% .366ohm 14turns
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RX 1 COIL 1 LAYER 16.2UH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Inductance: 16.2µH, Size / Dimension: 1.89" L x 1.26" W x 0.04" H (48.0mm x 32.0mm x 1.1mm), Function: Receiver, Type: 1 Coil, 1 Layer, DC Resistance (DCR): 366mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 200kHz, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IWAS4832ECEB160J50 IWAS4832ECEB160J50 Виробник : Vishay Dale IWAS-4832EC-50.pdf Description: RX 1 COIL 1 LAYER 16.2UH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Inductance: 16.2µH
Size / Dimension: 1.89" L x 1.26" W x 0.04" H (48.0mm x 32.0mm x 1.1mm)
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 1 Layer
DC Resistance (DCR): 366mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 200kHz