IWC0603BR18R-3G
IWC0603BR18R-3G Laird-Signal Integrity Products
iwc0603-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 180NH 240MA 1.25OHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max
Q @ Freq: 25 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 990MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 240 mA
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - IWC0603BR18R-3G - Drahtgewickelte Induktivität, 180 nH, 1.25 ohm, 990 MHz, 240 mA, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.02mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 180nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 2%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 1.25ohm, Eigenresonanzfrequenz: 990MHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 240mA, Produktlänge: 1.8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IWC0603 Series, productTraceability: No, Produktbreite: 1.12mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IWC0603BR18R-3G IWC0603BR18R-3G Виробник : LAIRD 3789929.pdf Description: LAIRD - IWC0603BR18R-3G - Drahtgewickelte Induktivität, 180 nH, 1.25 ohm, 990 MHz, 240 mA, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.02mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 180nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 1.25ohm
Eigenresonanzfrequenz: 990MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 240mA
Produktlänge: 1.8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IWC0603 Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.12mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.02mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 180nH
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.25ohm
Eigenresonanzfrequenz: 990MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 240mA
Produktlänge: 1.8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IWC0603 Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.12mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 100
IWC0603BR18R-3G IWC0603BR18R-3G Виробник : Laird-Signal Integrity Products iwc0603-series-datasheet Description: FIXED IND 180NH 240MA 1.25OHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 25 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 240 mA
Мінімальне замовлення: 16
IWC0603BR18R-3G Виробник : Laird Performance Materials Laird_IWC0603_series_spec-3011876.pdf RF Inductors - SMD 0603 180nH 2% 240mA
Мінімальне замовлення: 16
IWC0603BR18R-3G Виробник : Laird Technologies Laird_IWC0603_series_spec-3624585.pdf RF Inductors - SMD 0603 180nH 2% 240mA