IWC0603F27NR-3G
IWC0603F27NR-3G Laird-Signal Integrity Products
iwc0603-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 27NH 600MA 0.22OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 2.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 27NH 600MA 0.22OHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 2.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 27 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IWC0603F27NR-3G IWC0603F27NR-3G Виробник : Laird-Signal Integrity Products iwc0603-series-datasheet Description: FIXED IND 27NH 600MA 0.22OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
IWC0603F27NR-3G Виробник : Laird Performance Materials Laird_IWC0603_series_spec-3011876.pdf RF Inductors - SMD 0603 27nH 2% 600mA
Мінімальне замовлення: 16
IWC0603F27NR-3G Виробник : Laird Technologies Laird_IWC0603_series_spec-3624585.pdf RF Inductors - SMD 0603 27nH 2% 600mA