IWC0805E47NR-3G Laird-Signal Integrity Products
iwc0805-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 47NH 500MA 0.31OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.093" L x 0.068" W (2.35mm x 1.73mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 310mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 1.6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 200 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 500MA 0.31OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.093" L x 0.068" W (2.35mm x 1.73mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 310mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 1.6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 200 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IWC0805E47NR-3G Виробник : Laird-Signal Integrity Products iwc0805-series-datasheet Description: FIXED IND 47NH 500MA 0.31OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 500MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
IWC0805E47NR-3G Виробник : Laird Performance Materials Laird_IWC0805_series_spec-3011897.pdf RF Inductors - SMD 0805 47nH 2% 500mA
Мінімальне замовлення: 15
IWC0805E47NR-3G Виробник : Laird Technologies Laird_IWC0805_series_spec-3624714.pdf RF Inductors - SMD 0805 47nH 2% 500mA