Продукція > VISHAY DALE > IWTX5050DEEB100KF1
IWTX5050DEEB100KF1
IWTX5050DEEB100KF1 Vishay Dale
iwtx5050deeb100kf1.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: WIRELESS CHARGING TRANSMIT COIL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Inductance: 10µH
Size / Dimension: 1.97" Dia x 0.18" H (50.0mm x 4.5mm)
Current Rating (Amps): 9A
Function: Transmitter
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 29.7mOhm Max
Q @ Freq: 200 @ 100kHz
на замовлення 424 шт:
Написати відгук
Description: WIRELESS CHARGING TRANSMIT COIL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Inductance: 10µH, Size / Dimension: 1.97" Dia x 0.18" H (50.0mm x 4.5mm), Current Rating (Amps): 9A, Function: Transmitter, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 29.7mOhm Max, Q @ Freq: 200 @ 100kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IWTX5050DEEB100KF1 IWTX5050DEEB100KF1 Виробник : Vishay / Dale iwtx5050deeb100kf1-1763477.pdf Wireless Charging Coils Transmitter 10uH 10% 9A