Продукція > VISHAY / DALE > IWTX55R0DZEB8R9KF1
IWTX55R0DZEB8R9KF1
IWTX55R0DZEB8R9KF1 Vishay / Dale
iwtx55r0dzeb8r9kf1.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wireless Charging Coils Transmitter 8.9uH 6A Qi Compliant
на замовлення 844 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRELESS CHARGING TRANSMIT COIL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Inductance: 8.9µH, Size / Dimension: 2.17" Dia x 0.16" H (55.0mm x 4.0mm), Current Rating (Amps): 6A, Function: Transmitter, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 55mOhm Max, Q @ Freq: 98.5 @ 100kHz, Part Status: Active.
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Inductance: 8.9µH
Size / Dimension: 2.17" Dia x 0.16" H (55.0mm x 4.0mm)
Current Rating (Amps): 6A
Function: Transmitter
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 55mOhm Max
Q @ Freq: 98.5 @ 100kHz