Продукція > VISHAY > IWTXA653FZEB120KF3
IWTXA653FZEB120KF3
IWTXA653FZEB120KF3 VISHAY
iwtxa653fzeb120kf3.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IWTXA653FZEB120KF3 - WIRELESS-CHARGING-SENDESPULE 11.5/12.5UH
tariffCode: 85049017
Anzahl der Spulen: 3 Spulen
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 10%
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
Induktivität: 1 x 11.5µH, 2 x 12.5µH
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: IWTX Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 569 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IWTXA653FZEB120KF3 - WIRELESS-CHARGING-SENDESPULE 11.5/12.5UH, tariffCode: 85049017, Anzahl der Spulen: 3 Spulen, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: ± 10%, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, Induktivität: 1 x 11.5µH, 2 x 12.5µH, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: IWTX Series, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IWTXA653FZEB120KF3 IWTXA653FZEB120KF3 Виробник : Vishay / Dale iwtxa653fzeb120kf3.pdf Wireless Charging Coils Transmitter 12uH 6.5A Qi Compliant
на замовлення 151 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Inductance: 12.5µH, 11.5µH, 12.5µH
Size / Dimension: 4.17" L x 2.09" W x 0.24" H (106.0mm x 53.0mm x 6.0mm)
Current Rating (Amps): 6.5A
Function: Transmitter
Type: 3 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 110 @ 100kHz, 100 @ 100kHz, 110 @ 100kHz