IX80G-B-10P Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT VERT SMD TYPE B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide, Keyed, Pick and Place Cap
Connector Type: Multi-Purpose
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Termination: Solder
Connector Style: Receptacle
Contact Finish Thickness: 7.87µin (0.200µm)
Part Status: Active
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 2425 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
IX80G-B-10P | Виробник : HIROSE / HRS |
на замовлення 166 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
IX80G-B-10P | Виробник : Hirose Connector |
Modular Connectors / Ethernet Connectors IX Vertical Type B |
| IX80G-B-10P | Виробник : HIROSE |
Ethernet IX Industrial connector, 10pin, straight SMD 1.5A, 50VAC, version B, vertical, 5000 cycles, transmission rate 10Gbps IX80G-B-10P HIROSE Z IX80G-B-10Pкількість в упаковці: 5 шт |