Продукція > ZILOG > IXD3235A15DMR-G
IXD3235A15DMR-G
IXD3235A15DMR-G Zilog
IXD3235_37_Datasheet.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT25
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Voltage Regulators Step-down DC/DC converter, 1.5V output voltage, 3.0MHz, SOT-25, L/F.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IXD3235A15DMR-G IXD3235A15DMR-G Виробник : Zilog IXD3235_37_Datasheet.pdf Description: IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT25
IXD3235A15DMR-G Виробник : ZiLOG IXD3235_36_37-3011099.pdf Switching Voltage Regulators Step-down DC/DC converter, 1.5V output voltage, 3.0MHz, SOT-25, L/F