Продукція > ZILOG > IXD3236A12DMR-G
IXD3236A12DMR-G
IXD3236A12DMR-G Zilog
PS0342.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC REG BUCK 1.2V 600MA SOT25
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 600mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 3MHz
Voltage - Input (Max): 6V
Topology: Buck
Supplier Device Package: SOT-25
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 2V
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.2V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG BUCK 1.2V 600MA SOT25, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 600mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 3MHz, Voltage - Input (Max): 6V, Topology: Buck, Supplier Device Package: SOT-25, Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Input (Min): 2V, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.2V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IXD3236A12DMR-G IXD3236A12DMR-G Виробник : Zilog PS0342.pdf Description: IC REG BUCK 1.2V 600MA SOT25
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 600mA
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 3MHz
Voltage - Input (Max): 6V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 2V
товару немає в наявності
IXD3236A12DMR-G Виробник : ZiLOG IXD3235_36_37-3011099.pdf Switching Voltage Regulators Step-down DC/DC converter, 1.2V output voltage, 3.0MHz, SOT-25, L/F