Продукція > IXZ > IXZR16N60
IXZR16N60
IXZR16N60-60A-60B.pdf
Виробник:
RF MOSFET N-CHANNEL PLUS247-3 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис IXZR16N60
Description: RF MOSFET PLUS247-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Current Rating (Amps): 18A, Frequency: 65MHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 350W, Gain: 23dB, Technology: MOSFET, Supplier Device Package: PLUS247™-3, Voltage - Rated: 600 V.
Інші пропозиції IXZR16N60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IXZR16N60 IXZR16N60 Виробник : IXYS-RF IXZR16N60-60A-60B.pdf Description: RF MOSFET PLUS247-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Current Rating (Amps): 18A
Frequency: 65MHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 350W
Gain: 23dB
Technology: MOSFET
Supplier Device Package: PLUS247™-3
Voltage - Rated: 600 V
товару немає в наявності
IXZR16N60 IXZR16N60 Виробник : ZiLOG IXZR16N60-60A-60B.pdf RF MOSFET Transistors IXZR16N60 16A 600V N Channel ZMOS Switch MOSFET ISO Plus 247