J114AF2CS48VDC.53
J114AF2CS48VDC.53 CIT Relay and Switch
Relay-J114AF.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 3040VA, 880W
на замовлення 990 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 110VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 3040VA, 880W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J114AF2CS48VDC.53 Виробник : CIT Relay and Switch Relay-J114AF.pdf Relay DPDT (2 Form C) 48V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт