J1MAPT-18XL TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: J1MAPT-18XL = M28776/5-023L
Packaging: Bulk
Features: Diode
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 15.9 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Hermetically
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 0.94 VDC
Must Operate Voltage: 10.7 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 4 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: J1MAPT-18XL = M28776/5-023L, Packaging: Bulk, Features: Diode, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 15.9 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 0.94 VDC, Must Operate Voltage: 10.7 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 4 ms.
Інші пропозиції J1MAPT-18XL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J1MAPT-18XL J1MAPT-18XL Виробник : TE Connectivity / CII Industrial Relays 18V Micro Min Relay 1 Form C (SPDT) 1 CO