J1MAW-18XP TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
product-1617119-5.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 18V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 15.9 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 0.91 VDC
Must Operate Voltage: 10.5 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 2 ms
Load - Max Switching: 115VA, 28W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 18V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 15.9 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 0.91 VDC, Must Operate Voltage: 10.5 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 2 ms, Load - Max Switching: 115VA, 28W.
Інші пропозиції J1MAW-18XP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J1MAW-18XP J1MAW-18XP Виробник : TE Connectivity / CII NG_DS_J1MAW-18XP_1-728610.pdf General Purpose Relays 18V Micro Min Relay 1 Form C (SPDT) 1 CO