Продукція > JST > J21DPM-16V-KX
J21DPM-16V-KX
J21DPM-16V-KX JST
JFA.pdf
Виробник: JST
Category: Raster signal connectors 2,50mm
Description: Connector: wire-wire; plug; male; PIN: 16; J2000; 4.6A; 250V; 2.5mm
Type of connector: wire-wire
Connector: plug
Kind of connector: male
Number of pins: 16
Contacts pitch: 2.5mm
Connector pinout layout: 2x8
Polarisation: X
Current rating: 4.6A
Rated voltage: 0.25kV
Manufacturer series: J2000
Mechanical mounting: for cable
на замовлення 80 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 2,50mm, Description: Connector: wire-wire; plug; male; PIN: 16; J2000; 4.6A; 250V; 2.5mm, Type of connector: wire-wire, Connector: plug, Kind of connector: male, Number of pins: 16, Contacts pitch: 2.5mm, Connector pinout layout: 2x8, Polarisation: X, Current rating: 4.6A, Rated voltage: 0.25kV, Manufacturer series: J2000, Mechanical mounting: for cable.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J21DPM-16V-KX J21DPM-16V-KX Виробник : JST Corporation ejfa-j2000_19-04-08_1_.pdf Conn Housing RCP 16 POS 2.5mm Crimp ST Panel Mount Box
на замовлення 544 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 209