J36DU410MD80/7
Код товару: 150141
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J36DU410MD80/7 J36DU410MD80/7 Виробник : MIFLEX SOLUTIONS WXPC 275VAC ENG.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 100nF; 275VAC; 18x6.5x12.5mm; THT
Leads: leads x2
Body dimensions: 18x6.5x12.5mm
Capacitance: 0.1µF
Mounting: THT
Terminal pitch: 15mm
Lead length: 80mm
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: polypropylene
Max. operating voltage: 275V AC