J70032-2CR Eaton Bussmann
bus-ele-cat-1007-sec06-high-speed-fuses-ferrule.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE BLOCK CART 700V 100A PCB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції J70032-2CR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J70032-2CR Виробник : Bussmann / Eaton b5a93a70-1a82-47db-8ae8-042da9557384-18551.pdf Fuse Holder 2P 700V 32A