J850SM2CS24VDC
J850SM2CS24VDC CIT Relay and Switch
J850SM.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 1 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus
Load - Max Switching: 250VA, 220W
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 1 ms, Part Status: Active, Approval Agency: cURus, Load - Max Switching: 250VA, 220W.
Інші пропозиції J850SM2CS24VDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J850SM2CS24VDC J850SM2CS24VDC Виробник : CIT Relay and Switch J850SM.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 1 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus