JANS1N6621US Microchip / Microsemi
msco_s_a0003098042_1-2275478.pdf
Виробник: Microchip / Microsemi
Rectifiers 440V UFR,FRR SQ SMT
на замовлення 50 шт:
термін постачання 294-303 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GP 400V 1.2A A SQ-MELF, Packaging: Bulk, Package / Case: SQ-MELF, A, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 45 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 1.2A, Supplier Device Package: A, SQ-MELF, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Grade: Military, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.6 V @ 2 A, Qualification: MIL-PRF-19500/585.
Інші пропозиції JANS1N6621US
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JANS1N6621US JANS1N6621US Виробник : Microchip Technology Description: DIODE GP 400V 1.2A A SQ-MELF
Packaging: Bulk
Package / Case: SQ-MELF, A
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 45 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 1.2A
Supplier Device Package: A, SQ-MELF
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Grade: Military
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.6 V @ 2 A