Продукція > JCB > JCB321611A-601/2
JCB321611A-601/2
Виробник:
на замовлення 5780 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 600Ω; SMD; 2000mA; 1206; R: 100mΩ, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 600Ω, Mounting: SMD, Operating current: 2A, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 0.1Ω.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JCB321611A-601/2 JCB321611A-601/2 Виробник : JANTEK JCB-series.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 600Ω; SMD; 2000mA; 1206; R: 100mΩ
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 600Ω
Mounting: SMD
Operating current: 2A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 0.1Ω