JCPS-8-850+
JCPS-8-850+ Mini-Circuits
JCPS_8_850.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Signal Conditioning PWR SPLTR CMBD / SM / RoHS
на замовлення 167 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF PWR DVDR 10MHZ-850MHZ 14SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SMD Module, Insertion Loss: 1.8dB, Specifications: Isolation (Min) 20dB, 20° Imbalance (Max), Frequency: 10 MHz ~ 850 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JCPS-8-850+ JCPS-8-850+ Виробник : Mini-Circuits JCPS-8-850.pdf Description: RF PWR DVDR 10MHZ-850MHZ 14SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 14-SMD Module
Insertion Loss: 1.8dB
Specifications: Isolation (Min) 20dB, 20° Imbalance (Max)
Frequency: 10 MHz ~ 850 MHz
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-SMD Module
Insertion Loss: 1.8dB
Frequency: 10 MHz ~ 850 MHz