Продукція > JB CAPACITORS > JFZ0A9104K150000B
JFZ0A9104K150000B
JFZ0A9104K150000B Jb Capacitors
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 100nF; 310VAC; 18x12x6mm; THT; ±10%
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 0.1µF
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 18x12x6mm
Max. operating voltage: 310V AC
Mounting: THT
на замовлення 15850 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 100nF; 310VAC; 18x12x6mm; THT; ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Capacitance: 0.1µF, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 15mm, Body dimensions: 18x12x6mm, Max. operating voltage: 310V AC, Mounting: THT.