Продукція > JB CAPACITORS > JFZ0A9105K270000B
JFZ0A9105K270000B
JFZ0A9105K270000B Jb Capacitors
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 1uF; 310VAC; 31.5x19.5x11mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 1µF
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 31.5x19.5x11mm
Mounting: THT
Terminal pitch: 27mm
Kind of capacitor: X2
Max. operating voltage: 310V AC
на замовлення 2581 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 1uF; 310VAC; 31.5x19.5x11mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 1µF, Tolerance: ±10%, Body dimensions: 31.5x19.5x11mm, Mounting: THT, Terminal pitch: 27mm, Kind of capacitor: X2, Max. operating voltage: 310V AC.