Продукція > JB CAPACITORS > JFZ0A9225K270000B
JFZ0A9225K270000B
JFZ0A9225K270000B Jb Capacitors
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 2.2uF; 310VAC; 32x23x13mm; THT; ±10%
Capacitance: 2.2µF
Terminal pitch: 27mm
Body dimensions: 32x23x13mm
Tolerance: ±10%
Max. operating voltage: 310V AC
Kind of capacitor: X2
на замовлення 3646 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 2.2uF; 310VAC; 32x23x13mm; THT; ±10%, Capacitance: 2.2µF, Terminal pitch: 27mm, Body dimensions: 32x23x13mm, Tolerance: ±10%, Max. operating voltage: 310V AC, Type of capacitor: polypropylene, Mounting: THT, Kind of capacitor: X2.