Продукція > JB CAPACITORS > JFZ0A9333K150000B
JFZ0A9333K150000B
JFZ0A9333K150000B Jb Capacitors
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 33nF; 310VAC; 18x11x5mm; THT; ±10%
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 33nF
Max. operating voltage: 310V AC
Body dimensions: 18x11x5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 15mm
на замовлення 67 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 67
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 33nF; 310VAC; 18x11x5mm; THT; ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Capacitance: 33nF, Max. operating voltage: 310V AC, Body dimensions: 18x11x5mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 15mm.