Продукція > JB CAPACITORS > JFZ0A9474K225000B
JFZ0A9474K225000B
JFZ0A9474K225000B Jb Capacitors
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 470nF; 310VAC; 26.5x19x10mm; THT
Tolerance: ±10%
Max. operating voltage: 310V AC
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 0.47µF
Terminal pitch: 22.5mm
Body dimensions: 26.5x19x10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 470nF; 310VAC; 26.5x19x10mm; THT, Tolerance: ±10%, Max. operating voltage: 310V AC, Type of capacitor: polypropylene, Mounting: THT, Kind of capacitor: X2, Capacitance: 0.47µF, Terminal pitch: 22.5mm, Body dimensions: 26.5x19x10mm.