JL-250-25-T
JL-250-25-T Samtec Inc.
jl.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: JUMPER WIRE .250
Packaging: Bulk
Gender: Male Pins
Contact Finish: Silver
Color: White
Pitch: 0.250" (6.40mm)
Type: Insulated
Height: 0.125" (3.18mm)
Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2)
Material Flammability Rating: UL VW-1
Housing Material: Polytetrafluoroethylene (PTFE)
на замовлення 8542 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JUMPER WIRE .250, Packaging: Bulk, Gender: Male Pins, Contact Finish: Silver, Color: White, Pitch: 0.250" (6.40mm), Type: Insulated, Height: 0.125" (3.18mm), Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2), Material Flammability Rating: UL VW-1, Housing Material: Polytetrafluoroethylene (PTFE).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JL-250-25-T JL-250-25-T Виробник : Samtec jl-2854348.pdf Headers & Wire Housings 2.54MM JUMPER
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
JL-250-25-T JL-250-25-T Виробник : Samtec jl.pdf Conn Jumper HDR 2 POS 6.35mm Solder ST Thru-Hole Bulk