JLLN175.X
JLLN175.X Littelfuse
Виробник: Littelfuse
Industrial & Electrical Fuses 175A 300VAC 125VDC Class T
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CRTRDGE 175A 300VAC/125VDC, Packaging: Box, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 1.063" Dia x 0.843" L (27.00mm x 21.40mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 175A, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CE, CSA, UL, Class: T, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 300 VAC, Voltage Rating - DC: 125 VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JLLN175.X JLLN175.X Виробник : Littelfuse Inc. media?resourcetype=datasheets&itemid=2925cc6d-2278-44e0-8fdd-106f087f707e&filename=jlln-fuse-datasheet Description: FUSE CRTRDGE 175A 300VAC/125VDC
Packaging: Box
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 1.063" Dia x 0.843" L (27.00mm x 21.40mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 175A
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CE, CSA, UL
Class: T
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 300 VAC
Voltage Rating - DC: 125 VDC