JLLS090.V
JLLS090.V Littelfuse
littelfuse_fuse_jlln_jlls_datasheet.pdf
Виробник: Littelfuse
Industrial & Electrical Fuses 90A 600VAC 300VDC Class T
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції JLLS090.V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JLLS090.V Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse_fuse_jlln_jlls_datasheet.pdf Description: FUSE CARTRIDGE 90A 600VAC/300VDC