Продукція > EATON > JM60400-2MW16
JM60400-2MW16
JM60400-2MW16 Eaton
bus-ele-ds-10192-jm-power-dist-fuse-blocks.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Block 400A 600VAC DIN Rail Screw
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Fuse Holder CLASS J FUSEBLK ASSY 600V 400A 2-POLE.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JM60400-2MW16 JM60400-2MW16 Виробник : Eaton bus-ele-ds-10192-jm-power-dist-fuse-blocks.pdf Fuse Block 400A 600VAC DIN Rail Screw
Кількість Ціна
JM60400-2MW16 Виробник : Eaton Bussmann bus-ele-cd-jm60400-series-cp.pdf Description: FUSE BLOCK CART 600V 400A SMD
товару немає в наявності
JM60400-2MW16 JM60400-2MW16 Виробник : Bussmann / Eaton bus_ele_br_3192_knifeblade_blocks-598502.pdf Fuse Holder CLASS J FUSEBLK ASSY 600V 400A 2-POLE