JMGAT-12MW TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Packaging: Bulk
Features: Diode
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 36.1 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Hermetically
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 0.65 VDC
Must Operate Voltage: 7.1 VDC
Operate Time: 2 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V, Packaging: Bulk, Features: Diode, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 36.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 0.65 VDC, Must Operate Voltage: 7.1 VDC, Operate Time: 2 ms.