JR16WCC-11(72)
JR16WCC-11(72) Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=catalogue&lang=en&num=JR13WCC-10(31)
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN CABLE CLAMP SZ16 BLACK M20
Features: Clamp Screws, Gasket, Washer
Packaging: Bag
Color: Black
Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Thread Size: M20x0.75
Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 16
Cable Exit: 180°
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Plating: Chrome
Diameter - Outside: 0.906" (23.00mm)
Cable Opening: 0.433" (11.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CABLE CLAMP SZ16 BLACK M20, Features: Clamp Screws, Gasket, Washer, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy, Thread Size: M20x0.75, Type: Cable Clamp, Shell Size - Insert: 16, Cable Exit: 180°, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Plating: Chrome, Diameter - Outside: 0.906" (23.00mm), Cable Opening: 0.433" (11.00mm).