Продукція > HIROSE > JR16WCC-12(71)
JR16WCC-12(71)
JR16WCC-12(71) Hirose
doc_1808101036358.pdf
Виробник: Hirose
Connector Accessories Clamp Straight Bag
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CABLE CLAMP SZ16 BLACK M20, Features: Clamp Screws, Gasket, Washer, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy, Thread Size: M20x0.75, Type: Cable Clamp, Shell Size - Insert: 16, Cable Exit: 180°, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Plating: Chrome, Diameter - Outside: 0.906" (23.00mm), Cable Opening: 0.472" (12.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Clamp Screws, Gasket, Washer
Packaging: Bag
Color: Black
Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Thread Size: M20x0.75
Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 16
Cable Exit: 180°
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Plating: Chrome
Diameter - Outside: 0.906" (23.00mm)
Cable Opening: 0.472" (12.00mm)
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 15 шт:
JR16WCC-12(71) JR16WCC-12(71) Виробник : Hirose Connector JR16WCC_12_71__CL0114_2056_7_71_2DDrawing_0000963670.pdf Standard Circular Connector STRAIN RLF JR16 12MM