JR16WCC-12(72)
JR16WCC-12(72) Hirose Connector
JR16WCC_12_72__CL0114_2056_7_72_2DDrawing_0001146240.pdf
Виробник: Hirose Connector
Standard Circular Connector STANDARD CABLE CLAMP WATER-PROOF CIRC CO
на замовлення 258 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CABLE CLAMP SZ16 BLACK M20, Features: Clamp Screws, Gasket, Washer, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy, Thread Size: M20x0.75, Type: Cable Clamp, Shell Size - Insert: 16, Cable Exit: 180°, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Plating: Chrome, Diameter - Outside: 0.906" (23.00mm), Cable Opening: 0.472" (12.00mm).
Інші пропозиції JR16WCC-12(72)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Clamp Screws, Gasket, Washer
Packaging: Bag
Color: Black
Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Thread Size: M20x0.75
Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 16
Cable Exit: 180°
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Plating: Chrome
Diameter - Outside: 0.906" (23.00mm)
Cable Opening: 0.472" (12.00mm)