Продукція > PANASONIC > JR1AF-TM-DC48V
JR1AF-TM-DC48V
JR1AF-TM-DC48V Panasonic
en_ds_61133_0000.pdf
Виробник: Panasonic
Electromechanical Power Relay
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -50°C ~ 70°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 38.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 2 ms, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції JR1AF-TM-DC48V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JR1aF-TM-DC48V Виробник : NAIS JR%20Relays.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
JR1aF-TM-DC48V Виробник : Panasonic Electric Works JR%20Relays.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -50°C ~ 70°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 38.4 VDC