JR28-RYG-4LCT1
JR28-RYG-4LCT1 Mallory Sonalert Products Inc.
JR28-RYG-4LCT1.pdf
Виробник: Mallory Sonalert Products Inc.
Description: COMPLETE UNIT GR/R/YL 3STACK
Packaging: Bulk
Features: Alarm
Type: Complete Unit
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Supply: 20 ~ 28VAC
Ingress Protection: IP52 - Dust Protected; NEMA 12
Lamp Type: LED
Number of Stacks: 3
Light Color: Green, Red, Yellow
Function - Lighting: Steady
Function - Audible: Continuous
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MALLORY - JR28-RYG-4LCT1 - STACK LIGHT W/ SOUND, RYG, CONT, 85DB, tariffCode: 0, Linsenfarbe: Green, Red, Yellow, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Versorgungsspannung, V AC: 24V, Optisches Signal: Continuous, Töne: Continuous, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -30°C, Anschlussart: Wire Leaded, euEccn: NLR, IP- / NEMA-Schutzart: NEMA 3R, NEMA 4X, NEMA 12, Außenhöhe: 5.234", Produktpalette: JR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Schalldruckpegel (SPL): 85dB, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Linsendurchmesser: 30mm, Betriebstemperatur, max.: 60°C, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 0
Linsenfarbe: Green, Red, Yellow
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Versorgungsspannung, V AC: 24V
Optisches Signal: Continuous
Töne: Continuous
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -30°C
Anschlussart: Wire Leaded
euEccn: NLR
IP- / NEMA-Schutzart: NEMA 3R, NEMA 4X, NEMA 12
Außenhöhe: 5.234"
Produktpalette: JR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Schalldruckpegel (SPL): 85dB
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Linsendurchmesser: 30mm
Betriebstemperatur, max.: 60°C
directShipCharge: 25
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
JR28-RYG-4LCT1 JR28-RYG-4LCT1 Виробник : Mallory Sonalert JR28_RYG_4LCT1-3219290.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators 30MM 24VAC/DC RYG POLE CONT