Продукція > JB CAPACITORS COMPANY > JRB2G220M05001300200000B
JRB2G220M05001300200000B JB Capacitors Company
upw_Nichicon.pdf
Виробник: JB Capacitors Company
Конденсатор електролітичний радіальний, С = 22 мкФ, U, В = 400,... Група товару: Конденсатори Корпус: ... Од. вим: шт
кількість в упаковці: 50 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø13x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø13x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 13mm.
Інші пропозиції JRB2G220M05001300200000B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JRB2G220M05001300200000B Виробник : Jb Capacitors JRB-105.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø13x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø13x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 13mm