JRC21BRA-26S
JRC21BRA-26S Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT FMALE 26P SOLDER CUP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 250VAC, 350VDC
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 26
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 21
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.941" (23.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Silver
Part Status: Last Time Buy
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
Verschluss: -
isCanonical: Y
Steckverbinderüberzug: -
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 26Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Silber
Steckverbinder: Rundsteckverbinder, Industrie
Rundsteckverbinderkontakt: Lötbuchse
Rundsteckverbindergehäuse: Einbaubuchse
Produktpalette: JR Series
productTraceability: No
Steckverbindermaterial: Gehäuse aus Aluminiumlegierung
SVHC: Lead (23-Jan-2024)
на замовлення 57 шт:
Кількість Ціна
JRC21BRA-26S JRC21BRA-26S Виробник : Hirose Connector JRC21BRA_26S_CL0114_0270_6_00_2DDrawing_0000880681-1618806.pdf Standard Circular Connector Circular SKT 26 POS Solder ST Panel Moun
на замовлення 122 шт:
JRC21BRA-26S JRC21BRA-26S Виробник : Hirose doc_1808211028175.pdf Conn Circular SKT 26 POS Solder ST Panel Mount 26 Terminal 1 Port Bag
на замовлення 178 шт:
Мінімальне замовлення: 9