Продукція > JB CAPACITORS > JRG1E331M03500800160000B
JRG1E331M03500800160000B
JRG1E331M03500800160000B Jb Capacitors
JRG-Capacitors.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 25VDC; Ø8x16mm; Pitch: 3.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø8x16mm
Tolerance: ±20%
Service life: 7000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: JRG
Height: 16mm
Diameter: 8mm
Terminal pitch: 3.5mm
Capacitors features: long life
на замовлення 6100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 25VDC; Ø8x16mm; Pitch: 3.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø8x16mm, Tolerance: ±20%, Service life: 7000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: JRG, Height: 16mm, Diameter: 8mm, Terminal pitch: 3.5mm, Capacitors features: long life.